НОВИНИ

Зникнення українця в Білорусі. ЗМІ повідомили, що Гриб перебуває в управлінні ФСБ у Краснодарі

Наразі немає офіційного підтвердження цієї інформації.

Українець Павло Гриб, який зник у Білорусі, може перебувати в управлінні ФСБ в Краснодарі. Про це повідомляє 29 серпня білоруська служба "Єврорадіо".

За неофіційною інформацією видання, Павло Гриб дійсно перебуває в Краснодарі, в місцевому ФСБ.

"Але офіційно нам цього не підтвердили. Хоча і не спростували. Прес-офіцер УФСБ РФ по Краснодарському краю настійно порадив дзвонити за коментарями до Москви", - повідомляють журналісти.

Російський адвокат Марк Фейгін також висловив думку, що Павло Гриб може перебувати в будівлі Управління ФСБ по Краснодарському краю.

"Такі випадки вже були. Потім чоловік з’являвся у Росії і робилася заява з боку ФСБ, що людина сама перетнула кордон. Сама, добровільно приїхала на територію Росії, і сама здалася російській владі, бо дізналася, що знаходиться в розшуку", – говорить він .

"Схема, яка буде застосована для пояснення того, як цей хлопець, якщо це все ж опиниться на території Росії, буде подібною. Вона буде абсурдною за змістом і такою ж абсурдною за формою. Зроблять заяву, що він сам перетнув кордон. Будуть усі говорити, що це нелогічно, що повірити в це неможливо, бо потреби самому їхати здаватися в нього ніякої не було - нікого це хвилювати в Росії не буде", – вважає адвокат.

Щодо причин, чому ФСБ вибрала Павла Гриба, то російський адвокат не виключає, що, можливо, справа в російському солдаті Агєєві, якого взяли в полон на Донбасі і засудили в Україні.

Фейгін не виключає, що ФСБ зараз "хапає всіх, до кого може дотягнутися, щоб зібрати хорошу кількість для обміну".

Як повідомлялось, правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення громадянина України Павла Гриба, попередньою кваліфікувавши як умисне вбивство.

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом стало відомо, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.

За словами консула, Павла Гриба немає серед офіційно затриманих у Білорусі, і його не утримують у слідчих ізоляторах країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.