НОВИНИ

«Регіонали» хочуть завозити в Україну іноземну робочу силу

До кінця року Україна буде запрошувати на роботу працівників з-за кордону через брак українських робочих рук. Таку думку висловив УНН народний депутат України з фракції Партії регіонів Олександр Стоян.

«До кінця року ми будемо запрошувати з-за кордону людей, бо в нас не буде вистачати робочих рук. Тому виробництво продовжує набирати темпи. Тігіпко виступив навіть з такою ідеєю, щоб пересилити частину людей із Західної України на Східну за власним бажанням. Не всі люди сьогодні хочуть йти на роботу, бо звикли отримувати непогану допомогу із безробіття. Вони підторговують, відпрацьовують», – зазначив парламентарій.

Стоян сказав, що помаранчева команда відбила бажання у людей працювати через низький рівень оплати праці.

«І тому сьогодні це повільно треба відновлювати. Створювати додаткові робочі місця для молодих людей. А те, що сказала Наталія Королевська (що до кінця року кількість безробітних буде більше 1 млн. – Ред.), це є політичним трюком. Вона не сказала того, що за ці півроку удвічі підняли мінімальну зарплату, пенсію з 1 квітня, соціальні виплати. Вона не каже, що у 2008-2009 роках заморозили мінімальну пенсію на рівні 498 гривень. Сьогодні пенсія сягає більше, ніж сімсот гривень… Я можу ще раз підтвердити, що збільшення безробітних не буде», – наголосив політик.

Як повідомляли українські ЗМІ, голова парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська сказала, що до кінця року в країні буде понад 1 млн. безробітних.

Водночас, президент Спілки орендарів та підприємців України Віктор Хмільовський, у коментарі Тижню заявив, що збільшення тиску на підприємців-«спрощенців» з боку Податкового кодексу не призведе до масштабних звільнень та безробіття.

Кількість офіційно зареєстрованих безробітніх на початку року становила понад півмільйона осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.