НОВИНИ

ВМС США ідентифікували тіла десяти загиблих моряків з есмінця "Джон Маккейн"

Раніше щонайменше десять американських моряків вважалися зниклими безвісти.

Водолази Військово-морських сил США знайшли та ідентифікували тіла десяти зниклих моряків з есмінця "Джон Маккейн", який зіткнувся з танкером неподалік від Сінгапуру. Про це повідомиляється в заяві ВМС США, де оприлюднили поіменний список моряків.

"Водолази ВМС США та корпусу морської піхоти до даного момент виявили останки всіх десяти моряків", - йдеться в заяві ВМС США.

Нагадаємо, що ракетний есмінець ВМС США John S. McCain ("Джон Маккейн") зіткнувся з торговельним танкеромAlnic MC в Тихому океані біля берегів Сінгапуру, унаслідок чого щонайменше 10 американських моряків зникли безвісти, а п'ятеро травмовані. За попередніми даними, есмінець отримав пошкодження в районі корми.

Згодом водолази знайшли останки тіл моряків не у відкритому морі, де проходила пошукова операція, а у пошкодженому корпусі корабля, який перебував на військовій базі у Сінгапурі.

Пізніше віце-адмірала Військово-морських сил США Джозефа Окойна звільнили з посади командира флоту після зіткнення ракетного есмінця з нафтовим танкером в Азії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.