НОВИНИ

В окупованому Криму російські силовики катують затриманих електрострумом - правозахисники

Інформацію також підтвердив на зустрічі адвокат Едем Семедляев.

Правозахисники заявляють, що російські силовики окупованому Криму застосовують до затриманих катування, зокрема і електричним струмом. Про це пишуть "Крим Реалії" з посиланням на координатора Кримської контактної групи з прав людини Абдурешита Джеппарова.

Джеппаров повідомив, що до двох чоловіків, які були затримані російськими силовиками після обшуку в селі Новокленове 10 серпня, застосовувалися катування, у тому числі з використанням електричного струму.

"Вони не громадяни Росії, тому вони не хочуть, щоб їх імена озвучували... За їхніми розповідями, коли їх затримали після обшуку, двох братів піддали тортурам. Силовики їх прив'язали до стільців і били. Били ногами, била не одна людина, і в кінці їх катували струмом. В те місце, про яке непристойно говорити, їм встромили металевий предмет і пустили електричний струм. Так робили дванадцять разів. Потім їх залякували, щоб нікому не повідомляли про тортури", – передав слова затриманих правозахисник.

Інформацію також підтвердив на зустрічі адвокат Едем Семедляев.

"Цей чоловік розповів, що його били вміло, таким чином, щоб не залишати слідів", – сказав він.

На зборах активісти зазначили, що тортури струмом – це вже не перший прецедент в Криму".

Нагадаємо, 10 серпня, після обшуку в Кленівці Білогірського району, чотирьох мусульман правоохоронні органи доставили в Центр протидії екстремізму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.