НОВИНИ

Єврокомісія збирається вивчити "план Маршалла" для України — представник України при ЄС

Проект передбачає щорічне виділення Україні 5 млрд євро.

Європейська комісія має намір вивчити українсько-литовський проект "план Маршалла" для підтримки реформ в Україні. Про це заявив голова представництва України при Європейському Союзі Микола Точицький.

"Була презентація цього плану в європейських інституціях та Європейська комісія досить серйозно до цього поставилася. Враховуючи, що українсько-литовський план переданий недавно, то Єврокомісія вивчить цю пропозицію, і подивиться, яким чином вони зможуть у цьому взяти участь", - розповів Точицький.

За його словами, даний проект документа передбачає виділення щорічно 5 млрд євро на підтримку реформ в Україні.

"На що ми вийдемо врешті-решт, яким чином Євросоюз візьме участь - це підлягає вивченню, але думаю, за 1-1,5 місяці ми будемо мати бачення", - зазначив Точицький.

Нагадаємо, навесні на Конгресі Європейської народної партії було прийнято рішення про розробку довгострокового плану допомоги Україні.

План Маршалла (European Recovery Program, Marshall Plan) був програмою економічної допомоги Європі після Другої світової війни. Її запропонував в 1947 році держсекретар США Джордж Маршалл, а сам план почав діяти в квітні 1948 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.