НОВИНИ

Янукович, Азаров та Попов пересіли на велосипеди

Активісти Асоціації велосипедистів Києва у масках президента Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарова та голови КМДА Олександра Попова сьогодні проїхали до Адміністрації Президента, закликаючи владу терміново почати розвивати велоінфраструктуру, пішохідний рух та громадський транспорт. Про це повідомила прес-служба асоціації.

В Асоціації наголошують, що згідно з дослідженням та досвідом європейських країн, основною причиною заторів та незручностей у містах є не відсутність транспортних розв’язок, а надмірна кількість машин.

«Зменшити кількість машин у містах можна за допомогою розвитку альтернативних видів транспорту: пішохідного руху на відстані до 3 кілометрів, велосипедного руху та громадського транспорту на відстані до 20 км. Окрім того, що це сприятиме вирішенню дорожніх проблем, це також знижуватиме рівень шкідливих викидів та покращуватиме здоров’я мешканців», - наголошують в Асоціації.

На даний момент у Києві відкрита перша 2-кілометрова велодоріжка на вулиці Здолбунівській, яка є достатньо зручною, але єдиною. Міські програми з облаштування велодоріжок (162 км) та встановлення велопарковок біля громадських закладів не виконуються, відзначають в Асоціації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.