НОВИНИ

Група СКМ Ахметова викупила блокпакети акцій Київенерго та Західенерго

Блокуючий пакет акцій Київенерго продали за стартовою ціною, акції Західенерго завдяки конкуренції Concorde Capital здорожчали в торгах на 20% стартової ціни.

Ornex з групи СКМ Ріната Ахметова викупила державні акції ПАТ "Київенерго" і ПАТ "ДТЕК Західенерго" на аукціонах 18 серпня. Про це повідомляє прес-служба групи.

Фонд державного майна продав блокуючий пакет (25% акцій) компанії Київенерго за стартовою ціною - 759,6 млн грн. 25% акцій ДТЕК Західенерго продані за 417,16 млн грн, що на 69,58 млн грн або на 20% більше за стартову ціну (347,58 млн грн). За інформацією "Інтерфакс-Україна", конкурентом на аукціоні з продажу акцій Західенерго конкурентом групі СКМ стала Concorde Capital, тому ціна акцій зросла.

Київенерго експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі. ДТЕК Ріната Ахметова належить 72,4% акцій Київенерго. Ще 25% + 1 акція компанії володіє держава. 70,91% акцій ДТЕК Західенерго належить групі ДТЕК Ріната Ахметова.

16 серпня компанія Ornex, що входить до групи компаній СКМ, придбала 25% акцій Донецькобленерго. СКМ до того володіла 71,5% цієї компанії.

Всього Фонд держмайна України виставив на торги блокуючі пакети акцій восьми обленерго.

Зазначимо також, Київська міська рада розірвала угоду з "Київенерго", яка існувала понад 16 років. Угода припинить дію після закінчення опалювального сезону 26 квітня 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.