НОВИНИ

В Укрбюро Інтерполу спростували інформацію про розшук картин із кримського музею

ГПУ лише направила запит про оголошення в розшук.

Картини з Музейного фонду України художників XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, не перебувають у міжнародному розшуку Інтерполу. Про це заявив начальник Робочого апарату Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Василь Неволя, передає Крым.Реалии.

"ГПУ лише направила нам через відповідний підрозділ Національної поліції запит про оголошення в розшук. А питання про його оголошення зараз вирішується на рівні Києва. Ми не вирішуємо, що робити. Ми дивимося, наскільки це звернення до нас відповідає стандартам та умовам для того, щоб який-небудь об'єкт мистецтва оголошувався в розшук", - розповів Неволя.

Водночас він не зміг відповісти на запитання, коли його відомство визначиться, оголошувати картини з Сімферопольського музею в розшук, чи ні.

Як повідомлялося, 17 серпня управління Національної поліції в АР Крим повідомило, що 52 картини з Музейного фонду України художників XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року незаконно передали в Сімферопольський художній музей, оголосили в державний та міждержавний розшук.

Згодом у Мінкульті Криму заявили, що картини, оголошені в розшук управлінням Національної поліції в АР Крим, належать Сімферопольському художньому музею, де і перебувають зараз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.