НОВИНИ

Тимошенко з чоловіком за рік заробили майже мільйон

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в 2010 році отримала 258 тисяч гривень доходу. Про це вона повідомила в своїй декларації про доходи, розміщеній на персональному сайті.

Зазначену суму лідер партії отримала, як заробітну плату на посаді державного службовця, а члени її родини – 988,737 тис. грн. 

У відомостях про членів сім'ї лідер партії "Батьківщина" зазначила свого чоловіка Олександра Тимошенка, який у 2010 році отримав 988,737 тис. грн. доходів від підприємницької та незалежної професійної діяльності. 

Згідно з відомостями про нерухоме майно, Юлії Тимошенко належить квартира загальною площею 58 кв. м., а чоловікові - гараж площею 27,2 кв. м, земельна ділянка – 2,5 га та офісне приміщення – 255,1 кв. м. 

У власності Юлії Тимошенко не має транспортних засобів. Автомобілі "Toyota Prado" об'ємом двигуна 3 тис. куб. см та BMW X5 (3 тис. куб. см) належить її чоловікові. 

Юлія Тимошенко не має вкладів на банківських рахунках, водночас чоловік тримає в банках 198,675 тис. грн.

Також зазначено, що чоловік Тимошенко у 2010 році сплатив за договорами оренди 144 тис. грн. та 283,850 тис. грн. - на утримання майна.

 

Нагадаємо, днями Тимошенко подарувала своєму заступникові Олександру Турчинову на день народження план дій в екстремальних умовах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.