НОВИНИ

Інтерпол оголосив у розшук українські картини, які незаконно знаходяться в Криму

52 картини Музейного фонду України у березні 2014 року незаконно передали до Сімферопольського художнього музею.

Інтерпол оголосив у розшук 52 картини Музейного фонду України, які у березні 2014 року незаконно передали до Сімферопольського художнього музею. Про це 17 серпня повідомила прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим.

Серед розшукуваних картин, зокрема, "Лунная ночь" Івана Айвазовського, "Дорога в лесу" Івана Шишкіна, "Болото" Ісаака Левітана.

"Прокуратурою надаватиметься правова оцінка по кожному факту незаконного заволодіння та користування надбанням, що належать нашій державі. У тому числі, винні особи будуть відповідати перед законом. Нагадаю, що у грудні минулого року Окружний суд Амстердама своїм рішенням визнав, що колекція «Скіфського золота» належить Україні і повинна бути повернута на її територію", - заявив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Наразі встановлено фотознімки музейних предметів, орієнтовна оціночна вартість яких станом на 20 березня 2014 року становила 1 мільйон 324 тисяч доларів.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії передачі італійській Вероні картин, які були викрадені і затримані на українському кордоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.