НОВИНИ

Денис Казанський: Не варто тішитися думкою, що після Путіна Україні повернуть вкрадені території

За словами журналіста, найчастіше «дружні нам сили» в РФ виявляються не меншими людоїдами, ніж Путін та його оточення.

Українофобія в Росії зазвичай об’єднує владу та опозицію, тому українцям не варто тішити себе думкою, що після відходу Владіміра Путіна від влади можна буде отримати назад вкрадені території разом із вибаченнями та компенсаціями. Про це на пише журналіст Тижня Денис Казанський.

Не секрет, констатує він, що в Україні багато тих, хто досі покладає надії на російську опозицію. Часто можна почути приблизно таке: «Нафта дешевшає, економіка Росії занепадає, скоро населення розчарується в Путіні й влаштує революцію, влада зміниться і війну буде зупинено».

«Ілюзія ця така міцна, що її не розвіяли навіть цілком однозначні висловлювання Навального про те, що «Крим не бутерброд, щоб його повертати», і схожі за змістом меседжі Ходорковского. Утім, із нею доведеться розлучитися». Адже практика показує, що найчастіше «дружні нам сили» в РФ виявляються не меншими людоїдами, ніж Путін та його оточення», – йдеться в матеріалі.

Водночас Казанський зауважує, що в Росії є інші політики, які співчувають Україні й виступають на захист її суверенітету, але вони залишаються в маргінальної ніші, а підтримка їхніх ідей у російському суспільстві мінімальна.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.