НОВИНИ

КМДА розповіла про заходи до Дня Незалежності

У Києві, зокрема, пройде етнічний ярмарок, виставка техніки та забіг у вишиванках.

До 26-ї річниці святкування Дня Незалежності України в столиці відбудеться низка мистецьких і спортивно-розважальних подій. Загальний план святкування оприлюднений на сайті КМДА у розпорядженні №961.

Вже з 22 серпня для всіх охочих буде відкрита виставка сучасного озброєння і військової техніки (на вул. Хрещатик – від вул. Інститутської до Європейської площі) та виставка історичної техніки (Європейська площа, фасадна частина "Українського дому").

У святкові дні можна буде спостерігати за ще однією видовищною подією - регатою з вітрильного спорту, а також традиційно до Дня Незалежності кияни та гості міста здійснять забіг у вишиванках на Русанівській набережній.

24 серпня з 13:00 до 17:00 на Літній естраді Міського саду ("Мушля") в Центральному парку культури і відпочинку відбудеться культурно-мистецька акція "Мати Україно, ти одна у нас" за участю творчих колективів етнічних громад Києва.
 
На Поштовій площі у цей день відбудеться фестиваль "Кримський дім об’єднує серця", під час якого виступатимуть кримськотатарські артисти. 

26 серпня з 17:00 до 21:00 в парку "Перемога" виступатимуть професійні естрадні та оперні виконавці, студенти циркової та музичної академій, хореографічні колективи районів столиці.

Як повідомлялось, 10 серпня Укроборонпром показав військову техніку, яку виставлять у Києві на День Незалежності.