НОВИНИ

"Київський бронетанковий завод" модернізував основний бойовий танк Т-72А

Удосконалений танк до виду Т-72АМТ буде продемонстрований у Києві до Дня Незалежності.

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод” за власні кошти модернізувало основний бойовий танк Т-72А до виду Т-72АМТ. Про це 14 серпня повідомила прес-служба Укроборонпрому.

Зазначається, що бойова машина буде продемонстрована у центрі Києва до Дня Незалежності.

"Ми зробили цю модифікацію Т-72АМТ виходячи із реальних побажань та досвіду українських бійців. І зробили це коштом нашого заводу, з задумом максимально ефективно використати наявні запаси комплектуючих.  Зараз Т-72АМТ переданий до однієї з військових частин Збройних Сил України. До Дня Незалежності ця бойова машина буде продемонстрована у центрі Києва, де з нею зможуть ознайомитись всі охочі. Після урочистостей, Т-72АМТ буде відправлений на спеціальний полігон де пройде відповідні випробування з тестом всіх систем", – розповів директор заводу Вадим Шкавро.

Так, фахівці "Київського бронетанкового заводу" встановили на Т-72АМТ динамічний захист нового покоління – "Ніж", що знижує ефективність ворожих кумулятивних та бронебійних оперених підкаліберних снарядів, які є головними засобами знищення танків. 

Також танк оснастили приладами нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, встановили нові цифрові радіостанцій від турецької компанії Aselsan та української "Либідь К2", що допоможе не тільки покращити якість зв‘язку, але і надійно його захистити.

Ще одним напрямом модернізації стало покращення умов роботи екіпажу. 

Як повідомлялось, волонтери із Черкас та Києва створили унікальний безпілотник "Маргарита", який не здатні зафіксувати навіть прогресивні системи стеження.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.