НОВИНИ

США побудують в Очакові командний центр для ВМС України

Американські військові не обмежаться будівництвом цього центру.

В Очакові, що на півдні України, будівельні частини американських ВМС Seabees в рамках програми з надання військової допомоги працюють на будівництві Центру оперативного управління флотом ВМС України. Про це повідомила прес-служба ВМС США. 

Роботи розпочали 25 липня. Центр морських операцій є одним з трьох проектів, які наразі планує втілити в Очакові будівельний батальйон США Seabees.

"Початок будівництва на Україні - значне досягненням для NMCB 1 (1-й мобільний будівельний батальйон морських піхотинців США, ще називають Seabees, - ред.). Стратегічно важливою є наша здатність максимізувати ініціативи України щодо євроінтеграції, що в підсумку принесе поліпшення інфраструктури, підвищення обороноздатності країни, а також зміцнить наші відносини і дасть нові можливості для спільних тренувань", - заявив представник "Морських бджіл" молодший лейтенант Джейсон Макджи. 

Військове командування країни отримає в Очакові повний спектр інструментів управління флотом, що забезпечить більш оперативне та адекватне прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях. 

Проект будівництва включає будівництво центру оперативного управління, ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів по периметру бази.

Пізніше підрозділ Seabees візьметься за будівництво доків та ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів з огорожею по периметру бази. 

Нагадаємо, США надали допомогу українському навчальному військовому центру в Яворові (Львівська область) обладнанням на суму 22 мільйони доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.