НОВИНИ

Із зони АТО в інші регіони переїхали ще два виші

Ідеться про освітні заклади Донецька та Первомайська.

Кабінет Міністрів України додав до переліку вищих навчальних закладів ще два виші, які переїхали із зони проведення антитерористичної операції в інші регіони країни. Про це йдеться в постанові уряду №587 від 9 серпня.

Зокрема, до переліку додано Білоцерківський Інститут безперервної фахової освіти, який переїхав з Донецька і Первомайський індустріально-педагогічний технікум, який переїхав з Первомайська.

«Уряд ухвалив рішення щодо внесення змін до переліку державних вищих навчальних закладів, переміщених з району проведення антитерористичної операції. Це надасть змогу включити до зазначеного переліку та забезпечити належну організацію діяльності Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, який переміщено з м. Донецьк до м. Біла Церква, Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, який переміщено з м. Первомайське у м. Рубіжне та внесення змін до назв Донецького національного медичного університету імені М. Горького, Донецького національного університету у зв'язку з їх перейменуванням», - йдеться у пояснювальній записці до тексту документа.

Зазначимо, що згідно з постановою, Донецький національний медичний університет імені М. Горького носить назву «Донецький національний медичний університет», а Донецький національний університет — «Донецький національний університет імені Василя Стуса».

Нагадаємо, після початку бойових дій на Донбасі низка вишів з Донецької та Луганської областей переїхали в інші міста. Зокрема, Східноукраїнський національний університет передислокували з Луганська в Сєвєродонецьк, Донецький національний університет – у Вінницю, а Луганський аграрний університет переїхав до Харкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.