НОВИНИ

Amnesty International закликала РФ звільнити пенсіонера, арештованого за одиночний пікет у Криму

Активіст прийшов на засідання "суду" з плакатом, на якому було написано: "Путін і (Аксьонов), наші діти (Ахтем Чийгоз) не терористи!".

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала російську владу негайного звільнити затриманого за одиночний пікет 76-річного жителя Криму Сервера Караметова, який потерпає від хвороби Паркінсона.

«Затримання літнього громадянина зі слабким здоров’ям і його арешт – новий «гротескний приклад» дій російської влади проти активістів з представників кримських татар», — заявила голова представництва Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.

За її словами, Караметова потрібно звільнити негайно і беззастережно.

Нагадаємо, Сервера Караметова затримали 8 серпня в Сімферополі за одиночний пікет на підтримку заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, склавши два адміністративних протоколи. Один - за "порушення порядку проведення одиночних пікетів", другий - за "опір співробітникам поліції". Активіст прийшов на засідання "суду" з плакатом, на якому було написано: "Путін і (Аксьонов), наші діти (Ахтем Чийгоз) не терористи!".

9 серпня суд присудив 76-річному активісту 10 діб адмінарешту за "опір поліції".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.