НОВИНИ

Генпрокуратура Медведчука вже допитала

У справі за обвинуваченням екс-президента України Леоніда Кучми Генпрокуратура допитала Віктора Медведчука в середу, 30 березня, та Євгена Марчука в четвер, 31 березня. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Зокрема, слідчий допитав як свідка Віктора Медведчука. Допит, який тривав близько трьох годин, був проведений дочасно у зв’язку з неможливістю Медведчука прибути з поважних причин до прокуратури у призначений день.

За повідомленням слідчого у вказаній справі, найближчим часом будуть допитані як свідки і інші особи, які можуть надати необхідні покази.

Окрім цього, прес-служба Генпрокуратури пояснює, що постановою слідчого усунуто від участі у справі адвоката Ігоря Фоміна, оскільки встановлено, що у жовтні 2003 року він брав участь як захисник Олексія Пукача під час розгляду скарги на постанову суду про обрання йому міри запобіжного заходу та порушення щодо нього кримінальної справи про перевищення влади та посадових повноважень.

«Відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства, особа не може брати участь у справі як захисник, коли вона надає або раніше надавала юридичну допомогу іншій особі, інтереси яких суперечить одна одній», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, о 10:00 у четвер на допит у цій справі прибув колишній секретар Ради національної безпеки й оборони Євген Марчук.

21 березня Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Кучми за підозрою у причетності до вбивства Гонгадзе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги