НОВИНИ

В Інституті електрозварювання ім.Патона викрили незаконну фабрику Bitcoin

Правоохоронці виявили 200 одиниць техніки для генерації криптовалюти.

Правоохоронці виявили на території ДП "Лікувально-оздоровчий "ІЕЗ ім. Патона" 200 одиниць комп'ютерного обладнання для генерації забороненої в Україні криптовалюти Bitcoin. Про це йдеться в постанові Святошинського районного суду міста Києва, яку опублікували в єдиному державному реєстрі судових рішень.

"В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_3 за попередньою змовою із невстановленими досудовим розслідуванням особами, переслідуючи особисту корисливу зацікавленість з метою виготовлення та емісії грошових сурогатів крипто валюти «біткоін», випуск та обіг якої на території України заборонений", - йдеться в постанові.

Зазначається, що "надалі отримана криптовалюта використовується як засіб платежу шляхом здійснення обмінних операцій на електронні гроші офіційних платіжних систем, шляхом підробки електронних платіжних доручень та інших банківських документів".

Суд дозволив Нацполіціі провести огляд за адресою басейну "Лікувально-відновлювального центру ІЕЗ ім. Патона" з метою розшуку і вилучення речей та документів, пов'язаних з генерацією Bitcoin.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.