НОВИНИ

У Криму російські силовики після обшуків заарештували чотирьох кримських татар

Причини обшуків і затримань поки що невідомі.

Після обшуків російських силовиків у Білогірському районі Криму заарештовано чотирьох людей. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці в Facebook.

«Перебуваю в Білогірському районі де був обшук! Заарештували чотирьох людей», - написав він.

Раніше Курбедінов повідомив, що російські окупанти проводять обшук в будинку мусульман у Криму. «У будинку у мусульман Криму черговий обшук! Білогірськ, село Новокленове, вулиця Чехова, 26. У будинку щонайменше четверо дітей», - заявив адвокат.

У свою чергу, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook написав, що в селі Новокленове Білогірського району окупованого Росією Криму озброєні російські силовики блокують одну з вулиць. «У селі Уч Козь (нині - Новокленове) Карасубазарського (зараз - Білогірського) району Криму озброєні російські окупанти блокують одну з вулиць. Схоже, черговий обшук і чергове затримання», - повідомив голова Меджлісу.

Нагадаємо, 8 серпня російські силовики в окупованому Сімферополі затримали кримського активіста Сервера Караметова, який вийшов на одиночний пікет до будівлі підконтрольного Кремлю "Верховного суду" Криму. Згодом Залізничний "суд" присудив 76-річному активісту Серверу Караметову 10 діб адмінарешту за "опір поліції".