НОВИНИ

В Охматдиті офіційно призначили нову очільницю

Ірина Садов'як стала переможницею конкурсу, до цього вона 14 років пропрацювала головлікарем Коломийської районної лікарні.

Переможниця конкурсу на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Ірина Садов'як офіційно призначена на цю посаду. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

За його словами, відповідний наказ про призначення підписаний в 9 серпня. Як зазначив Ковтонюк, серед завдань нової очільниці - автономізація лікарні, запровадження госпітальної інформаційної системи, впровадження сучасних клінічних протоколів, перебудова системи закупівель ліків. 

Як пише Українська правда, 9 серпня Ірину Садов'як представили колективу лікарні.

"Жодного дня я не працювала лікарем, вся діяльність моя лише в організації. Я розумію ваші проблеми і розумію, що важливо для здоров'я дитини. Сподіваюсь це моє покликання", – зазначила вона.

Нова очільниця лікарні вважає,що ключова проблема – не відсутність професіоналізму, бо в "Охматдиті" працюють професійні лікарі, а стосунки між пацієнтами, лікарями і пацієнтами. Вона планує перетворити лікарню на комунальне некомерційне підприємство і пропонує зворотній зв’язок з регіонами.

Під час презентації також озвучили бюджет "Охматдиту" на 2017 рік – 355 млн грн.

Як повідомлялося, наприкінці березня МОЗ оголосив повторний конкурс на посаду головного лікаря Охматдиту, тому що за результатами першого конкурсу комісія не визначила переможця через відсутність "гідного кандидата". У травні конкурсна комісія обрала Ірину Садов'як, яка протягом 14 років працювала головним лікарем Коломийської районної лікарні. У її декларації одна квартира на 82,8 квадратних метрів і одна земельна ділянка на 1200 квадратних метрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.