НОВИНИ

Міст Кирпи відкрили

Південно-Західна залізниця й Київська міська державна адміністрація відкрили автомобільний рух по Дарницькому автомобільно-залізничному мостовому переходу в Києві з правого берега Дніпра (Наддніпрянське шосе) на лівий.

В урочистих заходах взяли участь прем'єр-міністр Микола Азаров, генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» Володимир Козак, перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко.

«Нарешті-то цей міст запрацював у двосторонньому режимі», - сказав Азаров.

Він подякував залізничникам і будівельників за виконану роботу.

Введення в експлуатацію автомобільного проїзду із правого берега на лівий є другою чергою будівництва Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу через Дніпро.

У травні планується відкрити автомобільний проїзд із правого берега на лівий із заїздом з боку мосту ім. Патона, а в жовтні - проїзд із лівого на правий берег з виїздом у напрямку Конча-Заспи.

Відповідно до повідомлення прес-служби Південно-Західної залізниці, відкриття мосту дасть можливість відремонтувати в Києві міст Патона й Південний міст.

Нагадаємо, у грудні 2010 року Південно-Західна залізниця і Київміськадміністрація відкрили автомобільний рух по Дарницькому мосту з лівого берега Дніпра на правий убік мосту Патона.

27 вересня було відкрито залізничний рух по Дарницькому мосту.

Будівництво мосту почалося в 2004 році, проектом передбачена загальна довжина мосту 1 066 м, 2 залізничні колії, 6 смуг руху автомобільного транспорту.

Загальна вартість мосту становить 9,157 млрд гривень, будівництво профінансоване на суму 5,378 млрд гривень, з яких 0,9 млрд - кошти державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.