НОВИНИ

Росія є більшою загрозою, ніж бойовики ІДІЛ - Маккейн

Сенатор зазначив, що Ісламська держава є постійною загрозою, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим президента РФ Владіміра Путіна.

Росія представляє більшу небезпеку, ніж терористичне угрупування Ісламська держава (ІДІЛ). Про це заявив американський сенатор-республіканець, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн в своєму інтерв'ю The Arizona Republic.

Він також зазначив, що терористичні угруповання, такі як ІДІЛ, являють собою постійну загрозу, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим президента РФ Владіміра Путіна.

"У них немає військових можливостей, технологій і прагнень правити світом. У Росії є. І Росія не є другом для вільного світу", - заявив Маккейн.

Також, за його словами, Москва встановила свою присутність на Близькому Сході і продовжує чинити тиск на країни Східної Європи. 

Також за його словами, у Путіна є свої наміри по відношенню до США.

Як йдеться у повідомленні, "Владімір Путін - авторитарний лідер, який бажає розширити сферу свого впливу. Він мав свої наміри під час виборів в США, і він отримає те, що він дізнався зі спроб в 2016 році, щоб удосконалити свої стратегії".

"Він повернеться. Нам краще бути готовими", -додав сенатор.

Раніше сенатор США, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейна заявив, що президент РФ Владімір Путін повинен заплатити за порушення прав людини, окупацію Криму та дестабілізацію України.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.