НОВИНИ

Розенко розповів, скільки українських сімей отримає гроші за субсидії

До вересня два мільйони родин з України мають отримати кошти за зекономлені субсидії.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, що два мільйони українських сімей отримають кошти за зекономлені субсидії. Про це 7 серпня повідомила прес-служба віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, посилаючись на його виступ в ефірі одного з українських телеканалів.

"Процес монетизації йде непросто, адже це перший досвід у цьому напрямку. Але я переконаний, що всі органи влади справляться із завданням і до 1 вересня всі 2 млн сімей, які мають право на монетизовану виплату, ці кошти отримають", - йдеться у повідомленні.

Розенко наголосив, що  монетизація субсидій є хорошим стимулом для економії енергоносіїв.

"Ідея часткової монетизації субсидій - це крок, який повинен показати, що в тому числі ті люди, які отримують субсидії, мають можливість і повинні мати стимул для того, щоб економно використовувати енергоносії, насамперед - газ і електроенергію", - додав віце-прем'єр.

Нагадаємо, що у Мінсоцполітики пояснили, як призначатимуть субсидії на наступний опалювальний період. Так, перепризначення субсидій на наступний опалювальний період здійснюється в автоматичному режимі без необхідності повторного звернення громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.