НОВИНИ

Українські правоохоронці відреагували на виступ німецького гурту в окупованому Криму

Прокуратура направить запити в компетентні органи Німеччини про надання міжнародної правової допомоги, щоб здійснити допит учасників групи.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені дані про правопорушення, вчинене німецьким гуртом «Scooter», який здійснив поїздку до окупованого Криму. Про це заявила прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим Тетяна Тихончик.

За її словами, таким чином прокуратура відреагувала на зверненням народного депутата Верховної Ради України Дмитра Білоцерківця про порушення вимог українського законодавства колективом німецької групи «Scooter».

«Прокуратурою Автономної Республіки Крим внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 332-1 КК України за фактом порушення іноземцями порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», - розповіла прес-секретар.

За словами представника відомства, прокуратура направить запити в компетентні органи Німеччини про надання міжнародної правової допомоги, щоб здійснити допит учасників групи.

Раніше стало відомо про приїзд 4 серпня музикантів гурту «Scooter» до окупованого Криму.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що приїзд німецького гурту Scooter до анексованого Криму може обернутися для музикантів "болючими наслідками".

"Scooter нелегально приїхав до Криму, попри наші застереження! Шкода. Дуже скоро нам доведеться зіпсувати хороший настрій Ей Пі Чі Бакстеру та компанії", - написав український дипломат.

Він попередив, що за порушення законів України учасникам гурту може загрожувати ув'язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.