НОВИНИ

Німеччина відреагувала на нові санкції США проти Росії

Берлін розкритикував США за "віддалення від співпраці" з Євросоюзом.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вважає "більш ніж проблематичним" новий пакет американських санкцій проти Російської Федерації, підписаний днями президентом США Дональдом Трампом. Таку думку він висловив під час візиту в Вольфсбург, пише агентство Reuters.

Міністр розкритикував США за "віддалення від співпраці" з Євросоюзом по антиросійським санкцій, заявивши, що воно було ключовим у забезпеченні "сильного відповіді" Москві.

"Черновик закону (про посилення санкцій, - ред.) ясно вказує на те, що вони просувають економічні інтереси, і ми вважаємо це неприйнятним", - заявив Габріель.

На його думку, Вашингтон агресивно поєднує питання зовнішньої політики з американськими економічними інтересами.

"Говорити при цьому, що ми (США, - ред.) хочемо витіснити російський газ з європейського ринку, щоб продавати там американський газ, - не те, що ми можемо прийняти", - підсумував німецький міністр.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп підписав закон про нові санкції проти Росії, які стосуються також Ірану та КНДР. Санкції забороняють приватні інвестиції понад $10 млн в російські приватизаційні угоди, і обмежують інвестиції в експортні нафто- і газопроводи до $5 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.