НОВИНИ

У Грузії різко відреагували на намір Путіна відвідати окуповану Абхазію

Президент РФ планує відвідати окуповану територію на 9-ту річницю російсько-грузинської війни.

Влада Грузії різко відреагувала на намір президента Росії Владіміра Путіна відвідати анексовану Абхазію. Про це повідомляє сайт "Грузія онлайн".

Зокрема, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі вважає запланований візит президента РФ "спробою узаконити положення відібраних регіонів", що є продовженням політики Кремля щодо Грузії.

"Ми повинні зробити все, щоб за підтримки наших стратегічних міжнародних партнерів, конструктивно ми змогли нормалізувати політичні відносини з Росією. Це наша головна задача, і в успішній реалізації я, звичайно, не сумніваюся", - сказав він.

Заступник секретаря Ради безпеки Грузії Вано Мачаваріані називає візит Путін як "аннексованою політикою, яка проводиться в Абхазії і так званій Південній Осетії".

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі заявив, що дії окупантської сили, "бордеризація", повзуча окупація, і мілітаризація окупованих територій напружує положення, і створює проблему стабільності в регіоні.

"Грузинський народ ніколи не звикне, і не примириться з історичною несправедливістю - окупацією Грузії "- сказано в заяві президента Георгія Маргвелашвілі.

Видання зазначає, що Путін планує відвідати окуповану Абхазію і зустрітися з так званим президентом Раулем Хаджимба 8 серпня, на 9-ту річницю вторгнення РФ у Грузію.

Раніше президент Грузії Георгій Маргвелашвілі відкинув заклик Росії до прийняття реальності і заявив про прихильність цілісності країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.