НОВИНИ

Данилюк подав апеляційну скаргу на ГПУ

Міністр наголосив, що прокуратура не може самостійно призначати позапланові податкові перевірки.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк подав до суду апеляційну скаргу на Генеральну прокуратру України. Про це він написав 3 серпня на своїй сторінці у Facebook.

Данилюк зауважив, що прокуратура нібито не може самостійно призначати позапланові податкові перевірки.

"Розгляд апеляційної скарги, яку ми вже подали, призначено на 7 серпня, понеділок. Як я вже зазначав, в чинному КПК відсутні повноваження прокурорів самостійно чи через суди призначати позапланові податкові перевірки, а також судів розглядати такі клопотання", - йдеться у повідомленні.

Міністр також звернувся до фіскальної служби з проханням провести перевірку його на предмет ухиляння від податків. 

Нагадаємо, що Данилюк відреагував на інформацію, яку поширили ЗМІ, щодо того, що ГПУ нібито підозрює його в несплаті податків. За його словами,  він перебував на той час у відпустці і не збирався її переривати. Він також додав, що жодної підозри чи будь-яких інших офіційних документів від ГПУ наразі не отримував.

Раніше ЗМІ поширили інформацію, що Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів Данилюка в ухиленні від сплати податків. Про це свідчить рішення Печерського районного суду столиці від 18 липня 2017 року. Суд, згідно з документом, доручив працівникам Державної фіскальної служби провести перевірку міністра фінансів на предмет дотримання вимог податкового та валютного законодавства за період з 1998 по 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.