НОВИНИ

До Дня Незалежності у Києві презентують масштабний міждисциплінарний проект "Енеїда"

Це перша виставка, яка акумулює близько 200 визначних артефактів, що стосуються візуальних образів поеми Івана Котляревського з приватних колекцій та 11 музеїв України.

У серпні Національний художній музей України (НХМУ) представить масштабний міждисциплінарний «Проект Енеїда» — новий погляд на феномен легендарної поеми Івана Котляревського. Про це повідомляє прес-служба НХМУ.

"За 175 років від першої повної публікації книга набула власної візуальності, яка багато розповідає про Україну різних періодів. Ювілей культової для української культури книги було розпочато у рамках фокус- теми Книжкового Арсеналу–2017, однак зріз ілюстративної складової «Енеїди» досі жодного разу не демонструвався широкому загалу", - зазначають організатори.

(Анатолій Базилевич, Скитаюсь по миру, мов ланець, По всім топчуся берегам, 1967, папір, туш, акварель)

Повідомляється, що "Проект Енеїда" — перша виставка, що акумулює близько 200 визначних артефактів: ілюстрації, станковий живопис і графіку, театральні афіші, мультиплікацію, фото- та відеоматеріали, книжкові видання, які стосуються візуальних образів поеми Івана Котляревського з приватних колекцій та 11 музеїв України.

(Георгій Нарбут, Еней та його військо , 1919, папір,гуаш)

«Проект Енеїда» інтегрований та приурочений до святкування Дня Незалежності України в 2017 році.

Відкриття виставки заплановане на 24 серпня, а побачити все наживо можна буде до 8 жовтня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.