НОВИНИ

Проти компаній Білорусі, що постачають бойовиків, введуть санкції - посол України

Ігор Кизим наголосив на залученні ЄС до введення відповідних санкцій.

Проти білоруських компаній, що постачають продукцію бойовикам "Л/ДНР", введуть санкції. Про це заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим в інтерв'ю виданню "Білоруські новини".

"Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції. Причому, не тільки з боку України: ми постараємося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж", - сказав посол.

Кизим зазначив, що у разі підтвердження даних про співробітництво білоруських компаній, зокрема кондитерського підприємства "Комунарка", з бойовиками, такі підприємства більше не зможуть постачати свою продукцію на територію України.

"Нещодавно телеканал "Белсат" опублікував розслідування з приводу поставок. Там, наприклад,"Комунарка" сказала, що безпосередньо працює з Донецьком. ... В разі підтвердження цих даних" Комунарка "точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію Україна ", - уточнив посол.

При цьому український дипломат додав, що наявність білоруських товарів на полицях магазинів на тимчасово окупованих територіях України не завжди означає факт прямих поставок.

"Іноді білоруські товари потрапляють туди через посередників, які купують білоруські товари у російських фірм", - пояснив він.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп продовжив ще на один на рік дію санкцій щодо низки білоруських чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.