НОВИНИ

Загроза з боку Росії зростає на всіх фронтах – старший офіцер НАТО

Тому навіть потенційну загрозу ми сприймаємо дуже серйозно, сказав голова Військового комітету альянсу.

Високопоставлений військовий офіцер НАТО зазначив, що альянс зіткнувся зі спробами Росії наростити свій військовий потенціал практично у всіх можливих сферах і що союзники стежать за ситуацією, щоб не допустити повторення військової інтервенції Кремля, подібної до тієї, що сталася в Криму і на сході України. 

"Що стосується намірів, все не так зрозуміло, тому що ми не можемо точно сказати, що у Росії є агресивні наміри щодо НАТО", - сказав голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел журналу Рolitico.

Проте, він зазначив, що Росія нарощує свою військову присутность і згадав про розміщення у Калінінграді і Криму міжконтинентальних балістичних ракет, здатних нести ядерну зброю.

"Певні речі повинні нас турбувати. Ми повинні бути готові, - сказав Петр Павел. - Тому навіть потенційну загрозу ми сприймаємо дуже серйозно. Ми робимо все можливе, що бути готовими - потенційно і практично - протистояти будь-якій можливій загрозі, яка повторювала б ситуацію, відому нам по Криму і східній Україні, у будь-якого з членів НАТО".

Він додав: "Ми також спостерігаємо посилення та більш напористі позиції як у політичному, так і в військовому керівництві, говорячи про необхідність вжити всіх необхідних заходів для протистояння нарощуванню військ НАТО. Ми стикаємося з величезною модернізацією російської армії".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.