НОВИНИ

Військові США зафіксували незвичайні дії підводного човна КНДР

За даними американського відомства, КНДР випробувала так звану «систему холодного запуску».

Армія США зафіксувала «вкрай незвичайний і безпрецедентний рівень активності» північнокорейського підводного човна, що свідчить про можливий випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети. Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник Міністерства оборони США.

За даними відомства, КНДР випробувала так звану «систему холодного запуску», під якого використовується пар високого тиску для виведення ракети з пускового контейнера в повітря, після чого запускається основний двигун ракети.

Про результати запуску не повідомляється. Співрозмовники CNN зазначають, що якби його здійснили за стандартною траєкторії, то він міг би становити потенційну небезпеку для Лос-Анджелеса, Денвера і Чикаго.

За даними CNN, підводний флот Північної Кореї ймовірно володіє 70 підводними човнами. Більшість з них досить старі і, ймовірно, не можуть стріляти ракетами.

За інформацією Міноборони, КНДР до цього двічі за липень провела випробування схожих компонентів ракет і тричі - в поточному році.

Нагадаємо, президент Сполуених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що він попросив повідомити лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину про те, що у США є не тільки авіаносці, але й атомні підводні човни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.