НОВИНИ

На Донеччині протестують проти підвищення комунальних тарифів

Сьогодні в Краматорську Донецької області сотні громадян пікетували міськвиконком, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів.

Люди вимагати, щоб до них вийшов міський голова Краматорська Геннадій Костюков. Ініціативна група зачитала звернення до депутатів міської ради, які в цей час зібралися на сесію.

Серед вимог протестуючих - знизити комунальні тарифи і звільнити заступника міського голови Краматорська Станіслава Захарова, який курирує комунальну сферу. Текст звернення був зустрінутий схвальними оваціями.

Учасники пікету обрали групу з трьох чоловік, яка повинна передати звернення депутатам міської ради.

На мітинг прийшли і працівники жеків, які, навпаки, виступили з альтернативними вимогами. Судячи з гасел на плакатах, вони схвалюють підвищення тарифів, оскільки старі тарифи не дозволяли виплачувати співробітникам комунальних служб гідну зарплату. Хоча, як визнавали працівники жеків в неофіційній бесіді з журналістами, їх просто змусили сюди прийти.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що положення проекту Меморандуму про економічну та фінансову політику (МЕФП), погодженого українською стороною та місією МВФ за результатами її роботи в Києві з 1 по 14 лютого передбачають підвищення цін на газ для населення в 2011 році складе 30%, а комунальних тарифів — 62%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.