НОВИНИ

У США заявили, що Росія і Китай несуть особливу відповідальність за ракетні випробування КНДР

Держдеп також закликав посилити санкції проти Північної Кореї.

В державному департаменті США закликали світове співтовариство посилювати санкції ООН проти КНДР після проведеного цією країною чергового випробування балістичної ракети.

"Всі країни повинні публічно виступити проти КНДР, дотримуючись і посилюючи санкції ООН, щоб переконатися, що безперервне прагнення Пхеньяна розробити ядерну зброю та засоби її доставки не залишаться без наслідків", - наголошується в заяві зовнішньополітичного відомства США.

У документі говориться, що "Росія і Китай, будучи основною економічною підтримкою КНДР і її програми з розробки ядерної зброї і балістичних ракет, несуть особливу відповідальність за цю загрозу регіональній і світовій стабільності".

У Держдепі нагадують, що виступають за мирне вирішення проблем Корейського півострова, але при цьому готові захищати своїх союзників від північнокорейської загрози і не допустять того, щоб в КНДР залишилася ядерна зброя.

Нагадаємо, 29 липня Північна Корея (КНДР) заявила про другий успішний запуск міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-14".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.