НОВИНИ

У Стамбулі українські пілоти наосліп посадили літак під час урагану

Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку.

Українські пілоти наосліп посадили літак, побитий градом, під час урагану в стамбульському аеропорту "Ататюрк". Про це повідомив інженер-пілот Олег Лунгул в Facebook.

"Учора в Стамбулі був ураган і град з куряче яйце. Літак турецької компанії "Atlasglobal", пілотований українськими пілотами, потрапив у град. В результаті стихії повністю розбило кок, переднє скло дуже постраждало, автопілот, автотраст. Український екіпаж і дві турецькі стюардеси виявили мужність у процесі цього інциденту. Капітан посадив (літак - ред.) наосліп, створив крен і дивився тільки через бокове скло, не відкриваючи його", - написав Лунгул.

За його словами, коли пілот посадив літак, йому аплодував весь перон аеропорту "Ататюрк". Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку.

"По всіх турецьких каналах показували заходження на посадку, і коли хлопці приїхали в готель, то ми всі й працівники готелю вийшли і аплодували їм. Це справді гідно поваги", - додав Лунгул.

Нагадаємо, в лютому український літак Ан-124 "Руслан" доставив у північне канадське місто Ікалуїт велетенський авіадвигун для ремонту Boeing-777 "Швейцарських авіаліній".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.