НОВИНИ

Крим залишився без електропостачання - ЗМІ

Наразі найбільші об'єкти інфраструктури підключають до резервних джерел живлення.

У п'ятницю, 28 липня, анексований Крим залишився без електропостачання, а найбільші об'єкти інфраструктури підключають до резервних джерел живлення. Про це повідомили одразу у кількох ЗМІ.

Згідно з повідомленням "Крыминформ", світла немає в Сімферополі і Сімферопольському районі, Ялті, Феодосії, Судаку, Керчі, Бахчисарайському районі і деяких інших населених пунктах.

При цьому аварійне відключення електроенергії не позначилося на роботі Керченської поромної переправи і сімферопольського аеропорту, а мобільні оператори перейшли на автономні генератори.

Так звани "міністр палива і енергетики Криму" Вадим Бєлік повідомив, що спрацювання протиаварійної автоматики призвело до відключення всіх чотирьох гілок енергмоста до Криму. 

Згодом, станом на 15:00 енергопостачання Криму відновили за двома з чотирьох гілок енергомоста з Краснодарського краю РФ, уточнив він.

"Керч, Судак, Феодосія вже під напругою. Дві лінії з чотирьох енергомоста ми вже запустили, працюємо далі", – сказав Бєлік і додав, що електропостачання Криму відновиться повністю вже найближчим часом.

У ТАСС передають, що, за попередньою інформацією ситуаційно-аналітичного центру Міненерго, причиною аварійного відключення ЛЕП стала висока температура повітря на Кубані. 

Як повідомлялось, у липні окупаційна адміністрація Криму вирішила тимчасово відключати світло майже у всіх районах півострову, склавши відповідний графік відключень, який розробили на підставі вимог російського законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.