НОВИНИ

Голова Верховного суду Романюк припинив участь у конкурсі до нового ВСУ

Відповідну заяву задовольнила Вища кваліфікаційна комісія суддів і припинила участь кандидата.

Чинний голова Верховного суду Ярослав Романюк зняв свою кандидатуру з конкурсу до нового Верховного суду України. Заяву з відповідним рішенням зачитала Вища кваліфікаційна комісія суддів.

"Прошу припинити мою участь у зазначеному конкурсі, оскільки я маю намір подати заяву про відставку", – йдеться у заяві.

ВККСУ задовольнила заяву і припинила участь Романюка у конкурсі, де він на той момент перебував на 25-му місці із 724,5 балами.

Зазначимо, що у конкурсі до Верховного суду 25 осіб не підтвердили здатність здійснювати правосуддя.

Як повідомлялося, понад 600 претендентів у судді оновленого Верховного суду України взяли участь у анонімному тестуванні на предмет фахових знань,101 кандитат провалив конкурс.

Нагадаємо, 23 січня НАБУ розпочало відбор суддів до Верховного Суду України. Відповідно до змін до Конституції в частині правосуддя, які набули чинності 30 вересня 2016 року, вищим судом України має стати створений заново Верховний Суд  у складі не більше, ніж 200 суддів. Натомість Вищий господарський, Вищий адміністративний та Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ — ліквідуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.