НОВИНИ

Італія вирішила провести військово-морську операцію в лівійських водах

Основним завданням операції стане боротьба з контрабандистами.

Італія готує операцію своїх військово-морських сил в лівійських територіальних водах Середземного моря. Уряд може озвучити відповідні плани вже в п'ятницю, 28 липня, а наступного тижня вони можуть отримати схвалення парламенту, пише в четвер агентство Reuters.

Початися операція може вже в серпні. Напередодні стало відомо, що Лівія звернулася до Італії з проханням ввести свій військовий флот в її територіальні води.

Основним завданням операції стане боротьба з контрабандистами, які перевозять біженців з території Лівії в нейтральні води, де їх вимушено підбирають кораблі італійського флоту або суду благодійних організацій. Тільки з початку 2017 роки таким чином в Італії виявилися 93 тисячі осіб.

Під час планованої операції в лівійських територіальних водах всі виявлені біженці будуть повернуті на територію Лівії. За даними газети "Corriere della Sera", в ній візьме участь флагманський корабель і, щонайменше, п'ять інших військових суден. Підтримку флотилії забезпечать літаки, вертольоти і дрони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.