НОВИНИ

У МОЗ оприлюднили новий реєстр препаратів програми "Доступні ліки"

До оновленого списку ввійшли 199 препаратів від 43 виробників.

У четвер, 27 липня, Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило новий реєстр препаратів, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати в рамках урядової програми "Доступні ліки". Про це повідомила прес-служба МОЗ.

"До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 - України, 4 - Індії, 1 - Ізраїлю. У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 - на діабет ІІ типу, 4 - бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за червень лікарі виписали майже 1,9 мільйона рецептів на лікарські засоби за програмою "Доступні ліки". Також зросла кількість аптек, що приєднуються до програми, участь у якій є виключно добровільною. На середину липня, учасниками програми вже були 6179 аптек.

Як повідомлялось, 6 квітня з'явилася онлайн-карта аптек Києва, що працюють за програмою "Доступні ліки".

Нагадаємо, що уряд України 12 липня затвердив перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.