НОВИНИ

Спецпредставник США Волкер заявив, що проблема Криму не відрізняється від проблеми Донбасу

Він також вказав на необхідність послідовного застосування санкцій проти РФ для припинення війни на сході України.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що проблема Криму нічим не відрізняється від проблеми Донбасу. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Настоящее время".

"Це територія, яка була захоплена і окупована, а у ситуації з Кримом Росія заявила, що анексувала цю територію. Це просто неприйнятно - ви не можете просто прийти і захопити шматок чужої країни. Тому не може бути ніякого визнання, ніякої легітимності ні для російських кроків на сході України, а ні в Криму ".

Волкер також вказав на необхідність послідовного застосування санкцій проти РФ для припинення конфлікту на сході України.

"Кожен раз, коли росіяни приходять і кажуть:" Зніміть санкції! Зніміть санкції! ", ми знаємо, що є причина, чому вони це говорять, тому що це має значення для Росії. І якщо існуючі санкції ще не ефективні, це не привід для зміни курсу - це привід подумати про те, що ще ми можемо зробити, щоб дістатися до точки, де ми дійсно можемо все вирішити ", - заявив Волкер.

Нагадаємо, що 23 липня Курт Волкер відвідав зоні проведення бойових дій на Донбасі, анонсувавши розгляд кращого долучення США до врегулювання ситуації на Донбасі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.