НОВИНИ

Борг Києва за електроенергію перевищив мільярд гривень

Збільшення заборгованості зафіксоване у Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах столиці.

Борг Києва за електроенергію наразі перевищує 1 млрд гривень. Про це повідомили в прес-службі ПАТ "Київенерго".

"Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ "Київенерго" на 1 липня 2017 року становив понад 1,1 млрд гривень. Протягом червня він збільшився на 91 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, підприємства житлокомунгоспу, зокрема підприємства життєзабезпечення міста, у червні збільшили заборгованість за електроенергію на 72,5 млн гривень. Найбільшим боржником наразі є "Київводоканал", який збільшив суму боргу до 209,5 млн гривень.

Крім того, повідомляється, що "Київський метрополітен" за червень 2017 року збільшив заборгованість на 31,2 млн гривень - до 131,1 млн гривень.

Дивіться також: Як в Україні змінився тариф на електоенергію за 25 років незалежності - інфографіка

"Борг населення міста Києва за спожиту електричну енергію перед "Київенерго" на 1 липня 2017 року становив 379 млн гривень. Збільшення заборгованості зафіксоване у Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах столиці", - йдеться у повідомленні. Зокрема, повідомляється, що найбільшими боржниками за електроенергію є споживачі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів. Їхня заборгованість на 1 липня 2017 року становила 54,1 млн гривень, 44,2 млн гривень та 43,2 млн гривень відповідно.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг у липні підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для столичної енергогенеруючої компанії «Київенерго» на 1,6%, при цьому знизила тариф на опалення на 0,2%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.