НОВИНИ

Порошенко схвалив законопроект про фіксоване держзамовлення для вишів Донбасу

Документ передбачає врегулювання особливостей прийому на навчання до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей.

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №6548 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей". Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради.

Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента.

Законопроект передбачає врегулювання особливостей прийому на навчання до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, в законопроекті пропонується встановити для вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою для всіх спеціальностей і всіх освітніх рівнів, зазначених у відповідних ліцензіях на здійснення освітньої діяльності.

Нагадаємо, раніше Рада підтримала законопроект №6548 "Про внесення змін до закону "Про вищу освіту" щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей". За документ проголосували 248 депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.