НОВИНИ

Молдова відреагувала на заяву ватажка терористів "ДНР" про створення "Малоросії"

У міністерстві заявили про те, що вважають цей "проект" черговою загрозою для суверенітету та територіальної цілісності України, а також регіональної безпеки.

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови засуджує проголошення так званої "Малоросії" на сході України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У міністерстві заявили про те, що вважають цей "проект" черговою загрозою для суверенітету та територіальної цілісності України, а також регіональної безпеки.

Крім того, проголошення у Донецьку "Малоросії" є кричущим порушенням загальновизнаних принципів міжнародного права, підкреслили у молдавському відомстві.

"У зв'язку з цим, міністерство хотіло б підтвердити принципову позицію Республіки Молдова у повазі суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Чиїм шляхом піде "Малоросія"? Провалені сепаратистські проекти

Як повідомлялося, уряд Німеччини різко засудив заяву так званого глави "ДНР" Олександра Захарченко про заснування нової "держави" - "Малоросії". 

Президент України Петро Порошенко назвав ватажка "ДНР" лялькою Кремля і заявив, що проект "Новоросія" був похований, а Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом. 

Тим часом представник України в підгрупі з безпеки ТКГ Євген Марчук зазначив, що заява Захарченка про створення "Малоросії" може заблокувати переговори Тристоронньої контактної групи. 

Нагадаємо, що 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко запропонував замість України створити "державу" Малоросію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.