НОВИНИ

Туреччина відреагувала на заяву ватажка терористів "ДНР" про створення "Малоросії"

Анкара сприймає заяви бойовиків про створення нової держави як порушення територіальної цілісності України.

Туреччина виступає за врегулювання ситуації на сході України відповідно до норм міжнародного права і з урахуванням територіальної цілісності та суверенітету країни. Про це заявив представник МЗС Туреччини Гусейн Муфтюоглу, передає Anadolu.

За його словами, Анкара підтримує всі мирні зусилля у цьому питанні, особливо кроки, що вживаються у рамках Мінського процесу.

«Туреччина сприймає заяви сепаратистів про створення нової держави на сході України, як порушення територіальної цілісності України. Подібного роду висловлювання і дії однозначно ускладнюють шлях до миру », - зазначив Муфтюоглу.

Дипломат підкреслив значимість кроків усіх боків по мирному вирішенню ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко запропонував замість України створити "державу" Малоросію.

Уряд Німеччини різко засудив заяву так званого глави "ДНР" Олександра Захарченко про заснування нової "держави" - "Малоросії", а у ЄС закликали Росію дистанціюватися від заяв терористів про "Малоросію"

Президент України Петро Порошенко назвав ватажка "ДНР" лялькою Кремля і заявив, що проект "Новоросія" був похований, а Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом. 

Тим часом представник України в підгрупі з безпеки ТКГ Євген Марчук зазначив, що заява Захарченка про створення "Малоросії" може заблокувати переговори Тристоронньої контактної групи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.