НОВИНИ

У Дніпрі переголосують за бренд та логотип міста

Організатори вирішили унеможливити "накрутку" голосів.

У Дніпрі проведуть ще одне голосування за роботи переможців конкурсу на найкращу пропозицію ідеї бренду міста та його логотип. Про це повідомляє комунальне підприємство «Агентство розвитку Дніпра».

Згідно з повідомленням, голосування розпочнеться 19 липня і триватиме до 28 липня.

«Технічні параметри опитування на етапі онлайн голосування за роботи трьох фіналістів виявились недосконалими, з приводу надання одностайної відповіді/голосу. Тому за підтримки наших колег із IT-спільноти ми вирішили оголосити рестарт голосування з врахуванням сучасних інформаційних технологій», - пояснив директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

Організатори конкурсу виявили, що деякі з тих, хто проголосував, зробили це не один раз, тож вирішили провести переголосування за допомогою системи "BankID". Мова йде про ідентифікацію особистості особи через банк, клієнтом якого вона є.

Читайте також: Дніпро: зсередини, ззовні, завжди

«Маючи певні припущення, що до голосування можливо були залучені боти, написані відповідні програмні скрипти щодо можливої «накрутки» голосів, ми провели консультації з ІТ-фахівцями… і дійшли спільного до висновку про необхідність рестарту голосування, як доказу прозорості і не ангажованості конкурсу, такого важливого в житті громади», - пояснив керівник напрямку брендингу агентства Ярослав Ярошенко.

Оновлене голосування, яке триватиме за посиланням, буде захищено сучасною електронною системою верифікації «Bank-ID», що дозволяє дистанційно підтвердити особу користувача за допомогою його банківського профілю при наданні адміністративних послуг через Інтернет.

Нагадаємо, в Дніпрі обирають переможця конкурсу на розробку логотипу міста. Роботи фіналістів оприлюднено на офіційному сайті «Агентства розвитку Дніпра».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.