НОВИНИ

Вкладникам банку «Хрещатик» поновили виплати коштів

Проте Фонд гарантування відшкодовуватиме клієнтам не більше 200 тисяч гривень.

У понеділок, 17 липня, Фонд гарантування поновив виплати коштів вкладникам банку "Хрещатик", які здійснюватимуться до 28 серпня 2017 року. Про це повідомила прес-служба Фонду.

"Для отримання відшкодування вкладники ПАТ КБ «Хрещатик» можуть звертатись з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду ПАТ «Пумб»", - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що виплати здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

"Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду гарантування копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину", - додають у прес-службі.

Як повідомлялось, 11 травня суди прийняли неправосудні рішення, які набрали чинності щодо 12 банків, відновлюючи їхню роботу, серед  яких і банк "Хрещатик". 

Раніше поліція затримала чотирьох із 16 службових осіб ПАТ КБ "Хрещатик", які намагалися уникнути відповідальності за заволодіння коштами клієнтів банку на суму понад 50 млн грн.

Нагадаємо, 5 квітня 2016 року НБУ оголосив "Хрещатик" неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію. У зв'язку з цим обслуговування "Картки киянина" передали від банку "Хрещатик" у державний Ощадбанк. 20 квітня Нацбанк надіслав правоохоронним органам листа зі свідченнями про організовану злочинну діяльність в банку "Хрещатик". Пізніше Фонд гарантування звинуватив керівництво банку «Хрещатик» у кримінальних правопорушеннях. Національний банк України 2 червня 2016 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку "Хрещатик".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.