НОВИНИ

Азаров може віддати УПЦ МП землю військової частини у Львові

Кабмін планує передати територію колишньої військової частини на вул. Личаківській, 105 у Львові московській православній церкві. Про це на сесії Львівської облради 29 березня повідомив депутат від НРУ Святослав Шеремета.

Як розповів Шеремета, територія колишньої військової частини на сьогодні запущена і не використовується.

«Є інформація, що це приміщення Міністерство оборони планує через постанову Кабінету Міністрів передати православній церкві московського патріархату. Це ще одна системна спроба московського попа Кіріла щодо впровадження в Україні «рускаго міра» та створення у Львові центру рускаго православія», – заявив депутат.

Шеремета закликав депутатів «зробити все можливе, щоб антиукраїнська влада всупереч позиції львівської громади не передала території та приміщення колишньої військової частини на вул. Личаківська, 105 московській церкві».

Львівська облрада звернулась до голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка, міського голови Львова Андрія Садового, а також керівника Західного оперативного командування Юрія Думанського з вимогою вирішити проблему і надати інформацію щодо цієї ситуації.

Як повідомлялось, у лютому генеральний консул Росії у Харкові Всеволод Філіпп заявив, що у Харківській області нинішнього року планують відкрити 5 кабінетів «русского мира».

Крім того, у Донецьку можуть закрити школу для будівництва церковного готелю УПЦ МП.

Нагадаємо, міністр освіти і науки Дмитро Табачник раніше заявляв, що виступає за закриття шкіл, в яких навчається менше 40 школярів. За його підрахунками, це близько 10% усіх середніх навчальних закладів, тобто кожна десята школа.

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що не можна закривати жодну школу.

Світовий конгрес українців закликав органи влади не закривати школи з українською мовою навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.