НОВИНИ

У NASA визнали, що не мають коштів на відправку людей на Марс

Раніше глава компанії SpaceX Ілон Маск виклав докладний план з колонізації Марса.

Американське національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) визнало неможливим у нинішніх обставинах відправку на Марс людей до 2040 року. Про це повідомляє Ars Technica.

"Я не можу назвати дату відправки людей на Марс, і причина криється в рівні бюджету, який ми описали, в тій його частині, яку потрібно збільшити приблизно на 2%, у нас немає наземних систем, необхідних для Марса", - заявив глава підрозділу NASA з пілотованих польотів Білл Герстенмайер.

Читайте також: У NASA заявили про ймовірність існування життя на супутниках Юпітера й Сатурна

Видання нагадало, що протягом останніх 5 років NASA розповідало громадськості про грандіозну подорож на Марс, програму, за якою агентство буде відправляти людей на червону планету протягом 2030-х років. Так, скептики застерігали, що у агентства занадто багато роботи і дуже мало засобів для досягнення цих цілей в 2030-х роках, проте NASA відкидало це.

"Вхід в атмосферу планети, спуск і посадка - величезний виклик для нас на Марсі", - описав складності програми Герстенмайер.

Нагадаємо, раніше глава компанії SpaceX Ілон Маск виклав докладний план з колонізації Марса. Як розповів директор відділу з вивчення планет NASA Джим Грін, за три роки компанія Маска відправить на Марс два безпілотних космічних кораблі Red Dragon.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.