НОВИНИ

Суд у справі Бандери перенесли через хворобу судді

Вищий адміністративний суд переніс розгляд справи стосовно позбавлення Степана Бандери звання Героя України, пояснивши це хворобою судді. Про це повідомив юрист В’ячеслав Мартинюк, який представляє в суді Віктора Ющенка, повідомляє прес-служба «Нашої України».

Мартинюк розповів, що сьогодні в суді до початку засідання з’явилося офіційне повідомлення, в якому йшлося про те, що розгляд справи стосовно Бандери переноситься на невизначений термін через хворобу судді Леонтович, яка веде цю справу.

 Юрист не виключає, що хвороба судді - це лише привід для того, щоб перенести розгляд справи до моменту розгляду аналогічної справи стосовно Романа Шухевича.

Він також не виключає ймовірності, що справу перенесено у зв’язку з тим, що колегія суддів не хоче брати на себе відповідальність за таке рішення.

Нагадаємо - сьогодні Вищий адміністративний суд України мав розглядати касаційну скаргу у справі про визнання протиправним указу президента 2005-2010 рр Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степану Бандері.

Ющенко звернувся до ВАСУ з касаційною скаргою, в якій вимагав скасувати рішення суду першої інстанції та апеляційної інстанції, і відмовити у позові Оленцевичу.

Ще у квітні 2010 р. Донецький окружний адміністративний суд ухвалив рішення про визнання недійсним Указу Президента України Віктора Ющенка «Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України».

23 червня 2010 р. Донецький апеляційний адміністративний суд залишив це рішення у силі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.