НОВИНИ

Суд не схвалив збільшення застави для Гужви

Прокуратра вимагала збільшити заставу до понад трьох мільйонів гривень.

У п'ятницю, 14 липня, апеляційний суд Києва відмовився збільшувати суму застави для головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужви. Про це повідомила його адвокат Олена Лукаш на своїй сторінці у Facebook.

"Тільки що Апеляційний суд міста Києва, розглянувши апеляційні скарги прокуратури і захисту Ігоря Гужви, ухвалив рішення суду першої інстанції залишити в силі і вимоги прокуратури про заставу в 3 млн 200 тисяч залишити без задоволення", - написала Лукаш.

Нагадаємо, що 29 червня прокуратура внесла апеляцію на розмір застави для Гужви.

Раніше повідомлялось, що 27 червня головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва вийшов з Лук'янівського СІЗО.  26 червня, заступниця головного редактора інтернет-видання «Страна.ua» Світлана Крюкова внесла заставу у розімрі 544 тисячі гривень. 

22 червня працівники інтернет-видання «Страна.ua» повідомили в соцмережах, що їхній офіс у центрі Києва обшукують силовики. Згодом генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про затримання головного редактора ресурсу Ігоря Гужви. Він підозрюється у вимаганні й отриманні 10 тисяч доларів у народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька. Згодом нардеп Лінько підтвердив, що Гужва брав участь у вимаганні в нього грошей. 23 червня йому вручили підозру. Разом із Гужвою силовики затримали посередника.