НОВИНИ

Аеропорт "Львів" підписав контракт з Ryanair

Дирекція аеропорту також зазначила, що під час переговорі було відхилино кілька вимог компанії.

Міжнародний аеропорт "Львів" під час переговорів з ірландською авіакомпанією Ryanair відхилив кілька її вимог, але, тим не менш, уклав контракт. Про це повідомила генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська у п'ятницю, 14 липня, на прес-конференції.

"Ми зняли кілька вимог. У перший рік вони пропонують тільки базовий договір, всі інші вимоги, про які говорив" Бориспіль "розглядаються вже на наступні роки" - сказала Романовська .

Мова зокрема йде про вимоги щодо частини прибутку і землі під готель.

Нагадаємо, 10 липня  Ryanair заявив про відмову від виходу на ринок України через порушенням "Борисполем" своїх зобов'язань. У Ryanair відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на бік авіакомпаній з високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків. У компанії вибачилися перед клієнтами, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

Ryanair планував у жовтні відкрити польоти з київського аеропорту "Бориспіль" в Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм, а також зі Львова в Краків, Будапешт, Берлін, Вроцлав, Меммінген, Ейндховен і Лондон. Україна мала стати 34 країною в мережі польотів Ryanair.